6 C
Vranje, RS
sreda, 21. novembar 2018.

DELEGIRANJE SUDIJA

1. kolo Lige mlađih kategorija FSPO 2018/2019

BSK - Vihor 22. septembar 2018. u 15:00
Glavni sudija: Stefan Stamenković Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Prkić Mile Bujanovac
Mladost (B) - Južna pruga 23. septembar 2018. u 11:00
Glavni sudija: Sanja Krumov Bosilegrad
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
Rota - Levosoje 23. septembar 2018. u 12:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Slaviša Jović Bujanovac

DELEGIRANJE SUDIJA

2. kolo Lige mlađih kategorija FSPO 2018/2019

Bukuroca - Mladost (B) 30. septembar 2018. u 10:00 ODLOŽENO
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
Južna pruga - BSK 30. septembar 2018. u 11:00
Glavni sudija: Maša Aleksić Vladičin Han
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Milorad Đorić Surdulica
Vihor - Rota 30. septembar 2018. u 14:00 ODLOŽENO
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SUDIJA

3. kolo Lige mlađih kategorija FSPO 2018/2019

Levosoje - Vihor 06. oktobar 2018. u 15:00
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
BSK - Bukurevac 07. oktobar 2018. u 11:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Rota - Južna pruga 07. oktobar 2018. u 12:00
Glavni sudija: Miloš Tasić Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Agim Saćipi Preševo

DELEGIRANJE SUDIJA

4. kolo Lige mlađih kategorija FSPO 2018/2019

Bukurevac - Rota 13. oktobar 2018. u 10:00
Glavni sudija: Miloš Tasić Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Mladost (B) - BSK 13. oktobar 2018. u 12:00
Glavni sudija: Sanja Krumov Bosilegrad
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
Južna pruga - Levosoje LEVOSOJE 14. oktobar 2018. u 10:30
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Mile Prkić Bujanovac

DELEGIRANJE SUDIJA

5. kolo Lige mlađih kategorija FSPO 2018/2019

Levosoje - Bukurevac LEVOSOJE 21. oktobar 2018. u 11:00
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Suat Memeti Bujanovac
Rota - Mladost (B) 21. oktobar 2018. u 12:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
BSK - Mladost (B) 21. oktobar 2018. u 13:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Vihor - Južna pruga 21. oktobar 2018. u 13:30
Glavni sudija: Jordanka Denčić Vranje
Pomoćni sudija 1: Jelena Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Marko Pešić Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje

DELEGIRANJE SUDIJA

6. kolo Lige mlađih kategorija FSPO 2018/2019

BSK - Rota NEDELJA 28. oktobar 2018. u 10:00
Glavni sudija: Kasumi Hevzi Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Bukurevac - Vihor 27. oktobar 2018. u 13:00
Glavni sudija: Miloš Tasić Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mladost (B) - Levosoje NE IGRA SE
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SUDIJA

7. kolo Lige mlađih kategorija FSPO 2018/2019

Južna pruga - Bukurevac NEDELJA 04. novembar 2018. u 10:00
Glavni sudija: Aleksa Šejić Vladičin Han
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Milorad Đorić Surdulica
Levosoje - BSK 03. novembar 2018. u 14:00
Glavni sudija: Miloš Tasić Bujanovac
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Vihor - Mladost (B) NE IGRA SE
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: