11.1 C
Vranje, RS
subota, 30. maj 2020.

DELEGIRANJE SUDIJA

1. kolo Pionirske lige FSPO 2019/2020

Južna pruga - Levosoje LEVOSOJE 12. oktobar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Đorđe Mitić Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
OFK Rota - Lugina 2018 LEVOSOJE 12. oktobar 2019. u 13:00
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Đorđe Mitić Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Bukurevac - Mladost (B) NE IGRA SE
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SUDIJA

2. kolo Pionirske lige FSPO 2019/2020

Lugina 2018 - BSK BUJANOVAC 18. oktobar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Južna pruga - Bukurevac NEDELJA 20. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Petar Stevanović Surdulica
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Milorad Đorić Surdulica
Mladost (B) - OFK Rota NE IGRA SE
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SUDIJA

3. kolo Pionirske lige FSPO 2019/2020

BSK - Mladost (B) 26. oktobar 2019. godine u 14:30
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Bukurevac - Levosoje LEVOSOJE 27. oktobar 2019. godine u 10:00
Glavni sudija: Nikola Spasić Vranje
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Agim Saćipi Preševo
OFK Rota - Južna pruga LEVOSOJE 27. oktobar 2019. godine u 12:00
Glavni sudija: Nikola Spasić Vranje
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: Agim Saćipi Preševo

DELEGIRANJE SUDIJA

4. kolo Pionirske lige FSPO 2019/2020

Levosoje - Lugina 2018 03. novembar 2019. godine u 10:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Južna pruga - BSK ODLOŽENO
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
Bukurevac - OFK Rota NE IGRA SE
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SUDIJA

5. kolo Pionirske lige FSPO 2019/2020

Južna pruga - BSK 10. novembar 2019. godine u 15:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Tomić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nikola Spasić Vranje
Delegat: Milan Petrović Surdulica
OFK Rota - Levosoje 09. novembar 2019. godine u 11:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Lugina 2018 - Mladost (B) NE IGRA SE
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SUDIJA

6. kolo Pionirske lige FSPO 2019/2020

OFK Rota - BSK 16. novembar 2019. godine u 10:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Levosoje - Mladost (B) 16. novembar 2019. godine u 13:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Južna pruga - Lugina 2018 ODLOŽENO
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat: