-2.8 C
Vranje, RS
utorak, 01. decembar 2020.

DELEGIRANJE SUDIJA

1. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Mladost (S) - Mineralac 12. sep 2020. u 15:30
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Marko Stanojković Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Mladost (B) - Čelik 13. sep 2020. u 15:30
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Lugina - Južna pruga 13. sep 2020. u 15:30
Glavni sudija: Lazar Ilić Vranje
Pomoćni sudija 1: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 2: Đorđe Zlatanović Vranje
Delegat: Momčilo Novković Vranje
Levosoje - Vihor 13. sep 2020. u 15:30
Glavni sudija: Filip Anđelković Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 2: Milan Milić Vranje
Delegat: Dalibor Marković Vranje
Trnovac - Pavlovac 13. sep 2020. u 15:30
Glavni sudija: Miloš Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Teodora Petrov Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Slobodan tim: BSK

DELEGIRANJE SUDIJA

2. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Vihor - Trnovac 20. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Tomić Vranje
Pomoćni sudija 2: Dušan Zlatanović Vranje
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Južna pruga - Levosoje 20. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Mineralac - Lugina 20. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Andrija Tončev Surdulica
Delegat: Zoran Milošević Surdulica
Čelik - Mladost (S) 20. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Ognjen Ristić Vranje
Delegat: Milorad Đorić Surdulica
BSK - Mladost (B) SREDA 30. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Mateja Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Nemanja Cvetković Bujanovac
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Slobodan tim: Pavlovac

DELEGIRANJE SUDIJA

3. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Mladost (S) - BSK 26. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Danijel Đorđević Surdulica
Lugina - Čelik 27. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Stefan Stamenković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Đorđe Zlatanović Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Levosoje - Mineralac 27. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 2: Ognjen Ristić Vranje
Delegat: Boban Spasić Vranje
Trnovac - Južna pruga 27. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Dušan Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Miloš Mitić Surdulica
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Pavlovac - Vihor 27. sep 2020. u 15:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Slobodan tim: Mladost (B)

DELEGIRANJE SUDIJA

4. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Južna pruga - Pavlovac 04. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Dušan Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Mineralac - Trnovac 04. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Nikola Ničić Vranje
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Ognjen Ristić Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Čelik - Levosoje 04. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Filip Stanisavljević Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Mikan Krstić Surdulica
BSK - Lugina 04. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Milić Vranje
Pomoćni sudija 2: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Mladost (B) - Mladost (S) 04. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Miloš Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Lazar Mitić Surdulica
Delegat: Miljan Stojković Vladičin Han
Slobodan tim: Vihor

DELEGIRANJE SUDIJA

5. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Lugina - Mladost (B) 11. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Mateja Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Nemanja Cvetković Bujanovac
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Levosoje - BSK 11. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Marko Rašić Vranje
Pomoćni sudija 2: Milovan Vučković Vranje
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Trnovac - Čelik 11. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 1: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Ognjen Ristić Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Pavlovac - Mineralac 11. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Vanja Denčić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Momčilo Novković Vranje
Vihor - Južna pruga 11. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
Slobodan tim: Mladost (S)

DELEGIRANJE SUDIJA

6. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Mladost (S) - Lugina 17. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Tomić Vranje
Pomoćni sudija 2: Ognjen Ristić Vranje
Delegat: Miodrag Cvetković Surdulica
Mineralac - Vihor 18. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Boban Spasić Vranje
Čelik - Pavlovac 18. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 1: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Danijel Đorđević Surdulica
BSK - Trnovac 18. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Miloš Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Lazar Mitić Surdulica
Delegat: Petar Petrović Vranje
Mladost (B) - Levosoje 18. okt 2020. u 14:30
Glavni sudija: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Milan Milić Vranje
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Slobodan tim: Južna pruga

DELEGIRANJE SUDIJA

7. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Levosoje - Mladost (S) 25. okt 2020. u 13:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Trnovac - Mladost (B) 25. okt 2020. u 13:30
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Miljan Stojković Vladičin Han
Pavlovac - BSK 25. okt 2020. u 13:30
Glavni sudija: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 1: Marko Rašić Vranje
Pomoćni sudija 2: Đorđe Zlatanović Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Vihor - Čelik 25. okt 2020. u 13:30
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Dušan Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Tomić Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Južna pruga - Mineralac 25. okt 2020. u 13:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Nikola Milojković Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Slobodan tim: Lugina

DELEGIRANJE SUDIJA

8. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Mladost (S) - Trnovac 31. okt 2020. u 13:30
Glavni sudija: Jovan Aleksić Vranje
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Mikan Krstić Surdulica
Čelik - Južna pruga 01. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Mitić Vranje
Delegat: Zoran Milošević Surdulica
BSK - Vihor 01. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Dušan Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Tomić Vranje
Delegat: Dalibor Marković Vranje
Mladost (B) - Pavlovac 01. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Aranđel Veljković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Edvin Zejnulović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Nemanja Cvetković Bujanovac
Delegat: Danijel Đorđević Surdulica
Lugina - Levosoje 01. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Slobodan tim: Mineralac

DELEGIRANJE SUDIJA

9. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Trnovac - Lugina 08. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Nikola Ničić Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Vučković Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Pavlovac - Mladost (S) 08. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Vihor - Mladost (B) 08. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Mihajlo Tomić Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Južna pruga - BSK 08. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Filip Stanisavljević Surdulica
Pomoćni sudija 2: Lazar Mitić Surdulica
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Mineralac - Čelik 08. nov 2020. u 13:30
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Dušan Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Boban Spasić Vranje
Slobodan tim: Levosoje

DELEGIRANJE SUDIJA

10. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Mladost (S) - Vihor 14. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Mateja Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Petar Slavković Surdulica
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
BSK - Mineralac 15. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Lazar Stošić Vranje
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Mladost (B) - Južna pruga 15. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Natalija Krstić Vranje
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Lugina - Pavlovac 15. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Milovan Kostić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Marko Rašić Vranje
Delegat: Miljan Stojković Vladičin Han
Levosoje - Trnovac 15. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Dušan Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Isidora Mladenović Vranje
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Slobodan tim: Čelik

DELEGIRANJE SUDIJA

11. kolo Pčinjske okružne lige 2020/2021

Pavlovac - Levosoje 22. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Teodora Petrov Surdulica
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Danijel Đorđević Surdulica
Vihor - Lugina 22. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Tomić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Južna pruga - Mladost (S) 22. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Petar Slavković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Maša Đorđević Vladičin Han
Delegat: Zoran Milošević Surdulica
Mineralac - Mladost (B) 22. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Čelik - BSK 22. nov 2020. u 13:00
Glavni sudija: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Nikola Ničić Vranje
Pomoćni sudija 2: Jovan Aleksić Vranje
Delegat: Boban Spasić Vranje
Slobodan tim: Trnovac

Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Nikoli Veljkoviću po završetku utakmice na telefon 064/6-444-737, a sudije Komesaru za suđenje Aleksandru Simonoviću na telefon 064/852-41-36

Delegati su u OBAVEZI da zapisnike sa utakmica pošalju najkasnije do SREDE za prethodno kolo na adresu:
Nikola Tabaš
Karađorđa Petrovića 56
17520 Bujanovac

Sudije su u OBAVEZI da protokol pošalju preko Vibera na 060/3195522 ili 064/3195522 po završetku utakmice.