9.5 C
Vranje, RS
petak, 03. децембра 2021.

DELEGIRANJE SUDIJA

1. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Mineralac - Lugina 12. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Stojanović Milan Surdulica
Pomoćni sudija 1: Mitić Stefan Surdulica
Pomoćni sudija 2: Milovan Vučković Vranje
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Levosoje - Mladost (S) 12. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Jovanović Lazar Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Marinković Veljko Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mladenović Mateja Bujanovac
Delegat: Ilić Ivica Vranje
Mladost (B) - Vihor 12. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Đokić Luka Vranje
Pomoćni sudija 1: Stamenković Sava Vranje
Pomoćni sudija 2: Stanojević Luka Vranje
Delegat: Milić Mlađan Bujanovac
Čelik - BSK 12. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Stanisavljević Filip Surdulica
Pomoćni sudija 1: Luković Ognjen Surdulica
Pomoćni sudija 2: Đorđević Maša Vranje
Delegat: Stojković Miljan Surdulica
Južna pruga - Pavlovac 12. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Mihajlović Mihajlo Vranje
Pomoćni sudija 1: Krstić Natalija Vranje
Pomoćni sudija 2: Denčić Vanja Vranje
Delegat: Stanojković Dušan Surdulica
Slobodan tim: Radnički 2021

DELEGIRANJE SUDIJA

2. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

BSK - Južna pruga SREDA 29. sep 2021. u 15:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Nađa Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Jovanović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Pavlovac - Radnički 2021 19. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 1: Vanja Denčić Vranje
Pomoćni sudija 2: Luka Stanojević Vranje
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Mladost (S) - Mladost (B) 18. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Vihor - Čelik 19. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
Mineralac - Levosoje 19. sep 2021. u 15:30
Glavni sudija: Filip Stanisavljević Surdulica
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Ognjen Luković Surdulica
Delegat: Ljubiša Stanković Surdulica
Slobodan tim: Lugina

DELEGIRANJE SUDIJA

3. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Levosoje - Lugina 26. sep 2021. u 15:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Dušan Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Jovanović Bujanovac
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Mladost (B) - Mineralac 26. sep 2021. u 15:00
Glavni sudija: Maša Aleksić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Teodora Petrov Surdulica
Pomoćni sudija 2: Ognjen Luković Surdulica
Delegat: Aleksandar Simonović Surdulica
Čelik - Mladost (S) 26. sep 2021. u 15:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Maša Đorđević Vladičin Han
Pomoćni sudija 2: Luka Stanojević Vranje
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
Južna pruga - Vihor 26. sep 2021. u 15:00
Glavni sudija: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Vučković Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Jović Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje
Radnički 2021 - BSK 26. sep 2021. u 15:00
Glavni sudija: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 1: Vanja Denčić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Slobodan tim: Pavlovac

DELEGIRANJE SUDIJA

4. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Mladost (S) - Južna pruga 02. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 1: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Dejanović Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje
Levosoje - Mladost (B) SUBOTA 02. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Lugina - Pavlovac 03. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Nikola Ničić Vranje
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Vučković Vranje
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Vihor - Radnički 2021 03. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Lazar Jović Vranje
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Mineralac - Čelik 03. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Ognjen Luković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Luka Stanojević Vranje
Delegat: Miljan Stojković Vladičin Han
Slobodan tim: BSK

DELEGIRANJE SUDIJA

5. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Mladost (B) - Lugina 10. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Čelik - Levosoje 10. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Jović Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje
Južna pruga - Mineralac 10. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Maša Đorđević Vladičin Han
Pomoćni sudija 2: Anastasija Milosavljević Vladičin Han
Delegat: Ljubiša Stanković Vladičin Han
Radnički 2021 - Mladost (S) 10. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Stanojević Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Pavlovac - BSK 10. okt 2021. u 14:30
Glavni sudija: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 1: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Slobodan tim: Vihor

DELEGIRANJE SUDIJA

6. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Lugina - BSK 17. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Ognjen Luković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Maša Đorđević Vladičin Han
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Vihor - Pavlovac 17. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 2: Anastasija Milosavljević Vladičin Han
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Mineralac - Radnički 2021 17. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Jović Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Stanislava Marković Vranje
Levosoje - Južna pruga 17. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mladost (B) - Čelik 17. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Luka Stanojević Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Uroš Blagojević Surdulica
Slobodan tim: Mladost (S)

DELEGIRANJE SUDIJA

7. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Čelik - Lugina 24. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Južna pruga - Mladost (B) 24. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Ognjen Luković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Uroš Blagojević Surdulica
Radnički 2021 - Levosoje 24. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Luka Stanojević Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Jović Vranje
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Pavlovac - Mladost (S) 24. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 1: Maša Đorđević Vladičin Han
Pomoćni sudija 2: Anastasija Milosavljević Vladičin Han
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
BSK - Vihor 24. okt 2021. u 14:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Vanja Denčić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Slobodan tim: Mineralac

DELEGIRANJE SUDIJA

8. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Mladost (S) - BSK 30. okt 2021. u 13:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 2: Luka Stanojević Vranje
Delegat: Dušan Stanojković Surdulica
Lugina - Vihor 31. okt 2021. u 13:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mineralac - Pavlovac 31. okt 2021. u 13:00
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Lazar Jovanović Buanovac
Pomoćni sudija 2: Milovan Vučković Bujanovac
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Mladost (B) - Radnički 2021 31. okt 2021. u 13:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Ognjen Luković Surdulica
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Čelik - Južna pruga 31. okt 2021. u 13:00
Glavni sudija: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Jović Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Ljubiša Stanković Vladičin Han
Slobodan tim: Levosoje

DELEGIRANJE SUDIJA

9. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Južna pruga - Lugina 07. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Ognjen Luković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Uroš Blagojević Surdulica
Radnički 2021 - Čelik 07. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Vanja Denčić Vranje
Pomoćni sudija 2: Petar Mladenović Vranje
Delegat: Jelena Krstić Vranje
Pavlovac - Levosoje 07. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 2: Maša Đorđević Vladičin Han
Delegat: Ivica Ilić Vranje
BSK - Mineralac 07. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Lazar Dejanović Vranje
Delegat: Stefan Stojković Vranje
Vihor - Mladost (S) 07. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 1: Nađa Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Anaastaija Milosavljević Vladičin Han
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Slobodan tim: Mladost (B)

DELEGIRANJE SUDIJA

10. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Mladost (B) - Pavlovac SUBOTA 13. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Teodora Petrov Surdulica
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Ognjen Luković Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Lugina - Mladost (S) 14. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mineralac - Vihor 14. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Nađa Đokić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Luka Stanojević Vranje
Delegat: Ljubiša Stanković Vladičin Han
Levosoje - BSK 14. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Uroš Blagojević Surdulica
Južna pruga - Radnički 2021 14. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Jović Vranje
Pomoćni sudija 2: Petar Mladenović Vranje
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Slobodan tim: Čelik

DELEGIRANJE SUDIJA

11. kolo Pčinjske fudbalske lige 2021/2022

Mladost (S) - Mineralac SUBOTA 20. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Ognjen Luković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Uroš Blagojević Surdulica
Radnički 2021 - Lugina 21. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Milovan Vučković Vranje
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Pavlovac - Čelik 21. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
BSK - Mladost (B) 21. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Dušan Zlatanović Vranje
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Vihor - Levosoje 21. nov 2021. u 13:00
Glavni sudija: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 1: Maša Đorđević Vladičin Han
Pomoćni sudija 2: Anastasija Milosavljević Vladičin Han
Delegat: Srđan Stajić Bujanovac
Slobodan tim: Južna pruga

Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Nikoli Veljkoviću po završetku utakmice na telefon 064/6-444-737, a sudije Komesaru za suđenje Aleksandru Simonoviću na telefon 064/852-41-36.

Sudije su u OBAVEZI da 15 minuta po završetku utakmice unesu podatke u sistem COMET i status utakmice promene u ODIGRANA.