29.4 C
Vranje, RS
nedelja, 26. септембра 2021.

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

1. kolo Kupa FSPO 2020/2021. godine

Lugina - BSK 21. mart 2021. u 15:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Stanojević Vranje
Pomoćni sudija 2: Isidora Mladenović Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Mladost (B) - Mladost (S) 21. mart 2021. u 15:00
Glavni sudija: Nikola Milojković Surdulica
Pomoćni sudija 1: Teodora Petrov Surdulica
Pomoćni sudija 2: Petra Brajović Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Mineralac - Vihor 21. mart 2021. u 15:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 2: Marko Rašić Vranje
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Trnovac - Pavlovac 21. mart 2021. u 15:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mateja Mladenović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Čelik - Južna pruga 21. mart 2021. u 15:00
Glavni sudija: Ognjen Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Edvin Zejnulović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Anastasija Milosavljević Vladičin Han
Delegat: Danijel Đorđević Surdulica

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

2. kolo Kupa FSPO 2020/2021. godine

Mladost (B) - Čelik SREDA 07. april 2021. u 16:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Teodora Petrov Surdulica
Pomoćni sudija 2: Edvin Zejnulović Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Trnovac - Levosoje SREDA 07. april 2021. u 16:00
Glavni sudija: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Stefan Stamenković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Lazar Jovanović Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mineralac - Lugina SREDA 07. april 2021. u 16:00
Glavni sudija: Milovan Kostić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Miloš Mitić Surdulica
Delegat: Miljan Stojković Vladičin Han

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

Četvrtfinale Kupa FSPO 2020/2021. godine

Pčinja - Trnovac SREDA 21. april 2021. u 16:30
Glavni sudija: Nikola Ničić Vranje
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Aleksanar Mladenović Bujanovac
Delegat: Aleksandar Simonović Surdulica
Alakince - Čelik SREDA 21. april 2021. u 16:30
Glavni sudija: Jovan Aleksić Vranje
Pomoćni sudija 1: Ilija Radisavljević Vladičin Han
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Vučković Vranje
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Lugina - Vranjska banja SREDA 21. april 2021. u 16:30
Glavni sudija: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 1: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 2: Milovan Vučković Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Nebeski anđeli - Morava SREDA 21. april 2021. u 16:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Miloš Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Stamenković Bujanovac
Delegat: Nikola Veljković Bujanovac

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

Polufinale Kupa FSPO 2020/2021. godine

Alakince - Nebeski anđeli SREDA 12. maj 2021. u 17:00
Glavni sudija: Jovan Aleksić Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Vučković Vranje
Pomoćni sudija 2: Milovan Vučković Vranje
Delegat: Ivica Mladenović Vranje
Pčinja - Vranjska banja SREDA 12. maj 2021. u 17:00
Glavni sudija: Milovan Kostić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Milan Stojanović Surdulica
Delegat: Ninoslav Spasić Surdulica

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

Finale Kupa FSPO 2020/2021. godine

Alakince - Vranjska banja SREDA 26. maj 2021. u 20:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Vučković Vranje
Pomoćni sudija 2: Miloš Mitić Surdulica
Četvrti sudija: Maša Aleksić Surdulica
Delegat: David Milić Surdulica

Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Nikoli Veljkoviću po završetku utakmice na telefon 064/6-444-737, a sudije Komesaru za suđenje Aleksandru Simonoviću na telefon 064/852-41-36

Delegati su u OBAVEZI da zapisnike sa utakmica pošalju najkasnije do SREDE za prethodno kolo na adresu:
Nikola Tabaš
Karađorđa Petrovića 56
17520 Bujanovac

Sudije su u OBAVEZI da protokol pošalju preko Vibera na 060/3195522 ili 064/3195522 po završetku utakmice.