24.7 C
Vranje, RS
utorak, 09. августа 2022.

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

1. kolo Kupa FSPO 2022. godine

Lugina - Vihor 13. mart 2022. u 13:30
Glavni sudija: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Mateja Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Vladan Janjić Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mineralac - Radnički 2021 13. mart 2022. u 13:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Jović Vranje
Pomoćni sudija 2: Dilan Demirović Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Čelik - Mladost (B) 13. mart 2022. u 13:30
Glavni sudija: Ognjen Luković Surdulica
Pomoćni sudija 1: Teodora Petrov Surdulica
Pomoćni sudija 2: Anastasija Milosavljević Vladičin Han
Delegat: Dušan Stanojković Surdulica
Južna pruga - Mladost (S) SREDA 16. mart 2022. u 13:30
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
BSK - Levosoje ČETVRTAK 17. mart 2022. u 13:30
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

2. kolo Kupa FSPO 2022. godine

Trnovac - BSK 30. mart 2022. u 15:30
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Lazar Jovanović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Vladan Janjić Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Nebeski anđeli - Lugina 30. mart 2022. u 15:30
Glavni sudija: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Dejanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Natalija Krstić Vranje
Delegat: Mlađan Milić Bujanovac
Morava - Pavlovac 30. mart 2022. u 15:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Maša Đorđević Vladičin Han
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Mineralac - Vranjska banja 30. mart 2022. u 15:30
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
Alakince - Čelik 06. april 2022. u 15:30
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

3. kolo Kupa FSPO 2022. godine

Nebeski anđeli - Dinamo 27. april 2022. u 16:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 2: Lazar Jovanović Bujanovac
Delegat: Goran Nacković Vranje
Morava - Mladost (S) 27. april 2022. u 16:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Ognjen Luković Surdulica
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Mineralac - Alakince 27. april 2022. u 16:30
Glavni sudija: Miloš Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 2: Luka Stanojević Vranje
Delegat: Bojan Stefanović Vranje
Pčinja - Trnovac 27. april 2022. u 16:30
Glavni sudija: Nikola Ničić Vranje
Pomoćni sudija 1: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Vučković Vranje
Delegat: Miroslav Dimitrijević Bujanovac

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

Polufinale Kupa FSPO 2022. godine

Nebeski anđeli - Morava 11. maj 2022. u 17:00
Glavni sudija: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Milić Vranje
Pomoćni sudija 2: Natalija Krstić Vranje
Delegat: Marjan Filipović Vranje
Pčinja - Mineralac 11. maj 2022. u 17:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Miloš Mitić Surdulica
Delegat: Jasmina Zafirović Stijelja Vranje

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA

Finale Kupa FSPO 2022. godine

Pčinja - Nebeski anđeli 25. maj 2022. u 19:00
Glavni sudija: Nikola Ničić Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Delegat: Aleksandar Simonović Surdulica

Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Nikoli Veljkoviću po završetku utakmice na telefon 064/6-444-737, a sudije Komesaru za suđenje Aleksandru Simonoviću na telefon 064/852-41-36

Delegati su u OBAVEZI da zapisnike sa utakmica pošalju najkasnije do SREDE za prethodno kolo na adresu:
Nikola Tabaš
Karađorđa Petrovića 56
17520 Bujanovac

Sudije su u OBAVEZI da protokol pošalju preko Vibera na 060/3195522 ili 064/3195522 po završetku utakmice.