12 C
Vranje, RS
četvrtak, 14. novembar 2019.

DELEGIRANJE SUDIJA

1. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Mineralac - Mladost (S) GRADSKI STADION VRANJE 08. sep 2019. u 16:00
Glavni sudija: Lazar Ilić Vranje
Pomoćni sudija 1: Jelena Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Natalija Krstić Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Alakince - BSK 08. septembar 2019. u 16:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Andrija Tončev Surdulica
Pomoćni sudija 2: Teodora Petrov Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Levosoje - Trešnjevka 08. septembar 2019. u 16:00
Glavni sudija: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Čelik - Južna pruga 08. septembar 2019. u 16:00
Glavni sudija: Filip Anđelković Vranje
Pomoćni sudija 1: Petar Stevanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Vranje
Delegat: Staniša Ljubisavljević Vranje
Pavlovac - Vihor 08. septembar 2019. u 16:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 2: Marko Stanojković Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje
Lugina - Trnovac 08. septembar 2019. u 16:00
Glavni sudija: Milovan Kostić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Miloš Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Milan Stojanović Surdulica
Delegat: Zoran Milošević Surdulica
Slobodan tim: Mladost (B)

DELEGIRANJE SUDIJA

2. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Mladost (S) - Mladost (B) 14. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Đorđe Mitić Bujanovac
Delegat: Milorad Đorić Surdulica
Vihor - Lugina 15. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Jovan Aleksić Vranje
Pomoćni sudija 1: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Stefan Rašić Surdulica
Delegat: Milan Petrović Surdulica
Južna pruga - Pavlovac 15. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Lazar Ilić Vranje
Pomoćni sudija 1: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Andrija Tončev Surdulica
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Trešnjevka - Čelik 15. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 1: Vanja Denčić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Staniša Ljubisavljević Vranje
BSK - Levosoje 15. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Jelena Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nikola Spasić Vranje
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Mineralac - Alakince GRADSKI STADION VRANJE
15. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Jovan Mladenović Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Slobodan tim: Trnovac

DELEGIRANJE SUDIJA

SUDIJE SU U OBAVEZI DA PO ZAVRŠETKU UTAKMICE POŠALJU PROTOKOL NA VIBER!

3. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Alakince - Mladost (S) 22. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 1: Sava Stamenković Vranje
Pomoćni sudija 2: Milan Aleksić Vranje
Delegat: Miodrag Cvetković Surdulica
Levosoje - Mineralac 22. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Milan Ristić Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje
Čelik - BSK 22. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Andrija Tončev Surdulica
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
Pavlovac - Trešnjevka 22. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Filip Anđelković Vranje
Pomoćni sudija 1: Nađa Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Lugina - Južna pruga 22. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Jelena Ristić Vranje
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mladost (B) - Trnovac 22. septembar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Petar Stevanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Zoran Milošević Surdulica
Slobodan tim: Vihor

DELEGIRANJE SUDIJA

4. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

SUDIJE SU U OBAVEZI DA PO ZAVRŠETKU UTAKMICE POŠALJU PROTOKOL NA VIBER!
Mladost (S) - Trnovac 28. septembar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Andrija Tončev Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Vihor - Mladost (B) 29. septembar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Filip Anđelković Vranje
Pomoćni sudija 2: Milan Aleksić Vranje
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
BSK - Pavlovac 29. septembar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Mineralac - Čelik 29. septembar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Staniša Ljubisavljević Vranje
Alakince - Levosoje 29. septembar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Filip Stanisavljević Surdulica
Pomoćni sudija 1: Milan Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Đorđe Zlatanović Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje
Slobodni timovi: Južna pruga i Lugina

DELEGIRANJE SUDIJA

5. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Levosoje - Mladost (S) 02. oktobar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Nikola Spasić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Dalibor Marković Vranje
Čelik - Alakince 02. oktobar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Aleksandar Mladenović Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Antonije Pehčevski Surdulica
Pomoćni sudija 2: Miloš Mitić Surdulica
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Lugina - BSK 02. oktobar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Trnovac - Vihor 02. oktobar 2019. u 15:00
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Filip Stanisavljević Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Zoran Milošević Surdulica
Pavlovac - Mineralac GRADSKI STADION VRANJE
02. oktobar 2019. u 15:30
Glavni sudija: Milan Stojanović Surdulica
Pomoćni sudija 1: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Filip Anđelković Vranje
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
Mladost (B) - Južna pruga ODLOŽENO ZA 01. decembar 2019.
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:

DELEGIRANJE SUDIJA

6. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Mladost (S) - Vihor 05. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Stefan Rašić Surdulica
Pomoćni sudija 1: Filip Stanisavljević Surdulica
Pomoćni sudija 2: Petar Stevanović Surdulica
Delegat: Miodrag Cvetković Surdulica
Južna pruga - Trnovac 06. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 2: Filip Anđelković Vranje
Delegat: Milan Petrović Surdulica
Mineralac - Lugina 06. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Milan Aleksić Vranje
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Alakince - Pavlovac 06. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Lazar Ilić Vranje
Pomoćni sudija 1: Jelena Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Milan Ristić Vranje
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Levosoje - Čelik 06. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Natalija Krstić Vranje
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Goran Nacković Vranje
Slobodni timovi: BSK i Mladost (B)

DELEGIRANJE SUDIJA

7. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Čelik - Mladost (S) 13. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Lazar Ilić Vranje
Pomoćni sudija 1: Petar Stevanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Nikola Milojković Surdulica
Delegat: Milorad Đorić Vladičin Han
Pavlovac - Levosoje 13. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Aleksić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Ivica Ilić Vranje
Lugina - Alakince 13. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
Mladost (B) - BSK 13. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Filip Stanisavljević Surdulica
Pomoćni sudija 1: Andrija Tončev Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Vihor - Južna pruga 13. oktobar 2019. u 14:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Tomić Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Slobodni timovi: Mineralac i Trnovac

DELEGIRANJE SUDIJA

8. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Mladost (S) - Južna pruga 19. oktobar 2019. u 14:00
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Jelena Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nikola Milojković Surdulica
Delegat: Zoran Milošević Surdulica
BSK - Trnovac 20. oktobar 2019. u 14:00
Glavni sudija: Filip Anđelković Vranje
Pomoćni sudija 1: Nikola Spasić Vranje
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Tomić Vranje
Delegat: Agim Saćipi Preševo
Mineralac - Mladost (B) 20. oktobar 2019. u 14:00
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Đorđe Zlatanović Vranje
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Levosoje - Lugina 20. oktobar 2019. u 14:00
Glavni sudija: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Čelik - Pavlovac 20. oktobar 2019. u 14:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Andrija Tončev Surdulica
Delegat: Staniša Stamenković Surdulica
Slobodni timovi: Alakince i Vihor

DELEGIRANJE SUDIJA

9. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Pavlovac - Mladost (S) 27. oktobar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Jelena Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Ristić Vranje
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Lugina - Čelik 27. oktobar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Andrija Tončev Surdulica
Pomoćni sudija 2: Veljko Marinković Bujanovac
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Mladost (B) - Alakince 27. oktobar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Milovan Vučković Vranje
Delegat: Dejan Mirčev Surdulica
Trnovac - Mineralac 27. oktobar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Lazar Ilić Vranje
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Vihor - BSK 27. oktobar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 1: Milan Aleksić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nađa Đokić Vranje
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Slobodni timovi: Levosoje i Južna pruga

DELEGIRANJE SUDIJA

10. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Alakince - Trnovac SUBOTA 02. novembar 2019. u 13:30
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Delegat:
BSK - Južna pruga 03. novembar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Jelena Ristić Vranje
Pomoćni sudija 1: Nikola Spasić Vranje
Pomoćni sudija 2: Mihajlo Tomić Vranje
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Mineralac - Vihor 03. novembar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Petar Stevanović Surdulica
Pomoćni sudija 2: Stefan Mitić Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Levosoje - Mladost (B) 03. novembar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Lazar Ilić Vranje
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Vanja Denčić Vranje
Delegat: Bratislav Vučković Vranje
Pavlovac - Lugina PAVLOVAC 03. novembar 2019. u 13:30
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 2: Milan Ristić Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Slobodni timovi: Čelik i Mladost (S)

DELEGIRANJE SUDIJA

11. kolo Pčinjske okružne lige 2019/2020

Lugina - Mladost (S) 10. novembar 2019. u 13:00
Glavni sudija: Nemanja Cvetković Bujanovac
Pomoćni sudija 1: Veljko Marinković Bujanovac
Pomoćni sudija 2: Sava Stamenković Vranje
Delegat: Ivica Kostić Vranje
Mladost (B) - Čelik 10. novembar 2019. u 13:00
Glavni sudija: Milovan Vučković Vranje
Pomoćni sudija 1: Stefan Mitić Surdulica
Pomoćni sudija 2: Andrija Tončev Surdulica
Delegat: Nikola Pehčevski Surdulica
Trnovac - Levosoje 10. novembar 2019. u 13:00
Glavni sudija: Marko Stanojković Vranje
Pomoćni sudija 1: Nađa Đokić Vranje
Pomoćni sudija 2: Milan Aleksić Vranje
Delegat: Mile Prkić Bujanovac
Vihor - Alakince 10. novembar 2019. u 13:00
Glavni sudija: Ernest Kajkuš Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Mihajlović Vranje
Pomoćni sudija 2: Antonije Pehčevski Surdulica
Delegat: Dejan Stamenković Vranje
Južna pruga - Mineralac 10. novembar 2019. u 13:00
Glavni sudija: Luka Đokić Vranje
Pomoćni sudija 1: Mihajlo Tomić Vranje
Pomoćni sudija 2: Nikola Spasić Vranje
Delegat: Milan Petrović Surdulica
Slobodni timovi: BSK i Pavlovac

Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Nikoli Veljkoviću po završetku utakmice na telefon 064/6-444-737, a sudije Komesaru za suđenje Aleksandru Simonoviću na telefon 064/852-41-36

Delegati su u OBAVEZI da zapisnike sa utakmica pošalju najkasnije do SREDE za prethodno kolo na adresu:
Nikola Tabaš
Karađorđa Petrovića 56
17520 Bujanovac

Sliku protokola sudije šalju na email: savez@fspo.rs ili putem Vibera na 060/3195522 ili 064/3195522.